20. Зовнішьноторгвіельні операції купівлі-продажу товарів.

Зовнішньоторговельна операція - це дії, спрямовані на організацію, проведення та регулювання процесу обміну товарами, послугами і результатами творчої діяльності між двома або кількома контрагентами, комерційні підприємства, що розміщені в різних країнах.
Суб’єкти зовнішньоторговельної операції - це учасники, тобто сторони, які перебувають у договірних відносинах з купівлі мають право на здійснення комерційної діяльності. За специфікою взаємодії суб’єктів зовнішньоторговельної діяльності вирізняють контракти з традиційної торгівлі і контракти у сфері зустрічної торгівлі. Зустрічна торгівля охоплює товарообмінні (бартерні) операції, операції з переробки давальницької сировини, компенсаційні угоди і зі зворотною за купівлею продукції. Зовнішньоторгівельні операції купівлі продажу товарів регулюються ЗУ „Про ЗЕД”, „Про регулювання товарообмінних (батерних) операцій у сфері ЗЕД”, Про застосування спеціальних засобів відносно імпорта в Україні” та іншими нормативно правовими актами. У міждународній торговій практиці використовуються два основних методи здійснення експортно-імпортних операцій:прямий експорт та імпорт, що передбачає поставку товарів промисловими підприємствамибезпосередньо іноземному споживачу або закувлю у нього відповідних товарів, і не прямий експорт та імпорт, який полягає у продажі та кіпівлі товарів через торгових посредників. Якщо обсяз зовнішньоторгівельних операцій у фірмі не значний і основна частина продукції реалізується на зовнішньому ринку, то для здійнення зовнішньоторгівельних операцій вона використовує торговий апарат, який розрахований для роботи на внутрішньому рінку.Виликі фірми створюють власний зовнішньоторгівельний апарат за кордоном. За кордоном створюються і фірми,які займаються не тільки оптовою, але й роздрібною торгівлею. Імпорт здійснюють тільки великі фірми, муніціпалітети, універмаги, ресторпанні концерни.
<< | >>
Источник: Шпаргалки.com. Питання до іспиту з дисципліни " Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності”. 2016
Вы также можете найти интересующую информацию в научном поисковике Otvety.Online. Воспользуйтесь формой поиска:

Еще по теме 20. Зовнішьноторгвіельні операції купівлі-продажу товарів.:

 1. 21. Форма контракту міжнародної купівлі-продажу товарів.
 2. 45. Договір купівлі-продажу житлового приміщення.
 3. Дайте характеристику договору купівлі-продажу.
 4. Базисні умови зовнішньоекономічних контрактів купівлі-продажу згідно ІНКОТЕРМС: поняття та групи.
 5. 30. Просування товарів. Стратегія маркетингових комунікацій і стимулювання збуту товарів.
 6. 31. Поточні конверсійні операції. Валютні операції на умовах спот.
 7. 15. Класифікація фармацевтичних товарів.Лік засоби,формування ассортименту аптечних товарів.
 8. Операції, які не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість і операції, звільнені від оподаткування цим податком.
 9. 45. Договор продажи недвижимости заключается в письменной форме путем составления одного документа, подписанного сторонами. Несоблюдение формы договора продажи недвижимости влечет его недействительность. Существенным условием договора продажи жилого дома, квартиры
 10. 23. Учет необязательной (добровольной продажи валюты) и продажи с конверсией.
 11. 144). При продаже должника в ходе внешнего управления все трудовые договоры, действующие на дату продажи предприятия:
 12. 4.2. Пропозиція товарів та послуг
 13. 64. Функції та операції валютного ринку.
 14. 30. Аудит продаж товаров. Аудит продаж продукции, работ, услуг.
 15. 20. ДОГОВОР ПРОДАЖИ ЖИЛОГО ПОМЕЩЕНИЯ. ПОНЯТИЕ ДОГОВОРА ПРОДАЖИ ПРЕДПРИЯТИЯ
- Бизнес-планирование - Бюджетна система України - Бюджетная система России - ВЭД Р. Беларусь - ВЭД России - Государственное регулирование экономики в зарубежных странах - Государственное регулирование экономики в России - Державне регулювання економіки в Україні - ЗЕД України - Инвестиции - Инновации - Институциональная экономика - Информационные технологии в экономике - История экономики - Контроль и ревизия - Лизинг - Логистика - Макроэкономика - Микроэкономика - Мировая экономика - Муніципальне та державне управління в Україні - Налоги РФ - Общие вопросы экономики - Организация производства - Отраслевая экономика - Оценочная деятельность - Податки України - Политэкономия - Теория и история экономических учений - Философия экономики - Ценообразование - Экономика предприятия - Экономика природопользования - Экономика труда -