10. Класифікація міжнародних торгівельних посередників.

Торгові посередники (представники) - на основі угоди представляють інтереси довірителя на певному ринку за обумовленою номенклатурою товару (функції моніторингу, збору інформації, пошуку покупців, створення іміджу).
Повірені - на основі разової, спеціальної чи генеральної довіреності отримують право здійснювати операції від імені та за рахунок довірителя. Агенти діють на ринку в інтересах і від імені експортерів або імпортерів, т. е. принципалов. Посередницькі операції розвинуті у сфері торгівельній діяльності у сфері операцій з цінними паперами, в банківській діяльності, в сфері страхування, в сфері перевезень, в сфері інноваційної діяльності. Посередницькі операції розвинуті також на ринку фінансових послуг – це всі види банківських операцій. Посередництво в сфері діяльності на товарних біржах – брокери. Через посередників доцільно діяти при виході на відділені і слабше вивчені ринки, а також відомий ринок з новими товарами. Це дає можливість не втрачати додаткові засоби вкорінення на новий ринок, знижує ступінь ризику у підприємницької діяльності. Деякі випадки використання посередників стає необхідністю, а саме коли окремі ринки монополізовані і закриті для самостійного проникнення виробників, підприємства і організації не мають юридичного права на проведення торговельних операцій, підприємства не можуть самостійно здійснювати дослідження закордонних ринків, займатися пошуком партнерів, грамотно розробляти умови контракту та інше.
<< | >>
Источник: Шпаргалки.com. Питання до іспиту з дисципліни " Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності”. 2016
Вы также можете найти интересующую информацию в научном поисковике Otvety.Online. Воспользуйтесь формой поиска:

Еще по теме 10. Класифікація міжнародних торгівельних посередників.:

 1. 38.Класифікація та основні типи організаційних культур міжнародних корпорацій.
 2. 69.Витрати на робочу силу: сутність та склад елементів за міжнародними класифікаціями та вітчизняними нормами.
 3. 6. 6.1. Особливості аграрних та торгівельно-ремісничих полісів на прикладі Афін та Спарти.
 4. 10.1.3. Обмеження діяльності фінансових посередників
 5. 40. Чистий процентний, комісійний і торгівельний доход, методика його визначення і аналізу
 6. 15.Особливості діяльності менеджерів міжнародних корпорацій та їх здатність до міжнародного бізнесу.
 7. 5. Поняття і види фінансових посередників на ринку цінних паперів
 8. 18.Характеристика інституційних посередників в міжнародній торгівлі
 9. 59. Сутність, призначення та види фін. посередників гр. ринку.
 10. Податкова оптимізація в рамках вітчизняного і міжнародного законодавства. Проблеми подвійного оподаткування міжнародного бізнесу
 11. 139. Трансакційні витрати грошового ринку та роль посередників у їх зменшенні.
 12. 140. Інформаційні витрати грошового ринку та роль посередників у їх зменшенні.
 13. 36Форми стимулювання споживачів банківських послуг, банківського персоналу та посередників
 14. 97.Система тотального управління якості в міжнародних корпораціях. Міжнародна система стандартів ISO-9000.
 15. 1.Загальна характеристика ділового середовища. Сутність поняття "міжнародний бізнес". Особливості міжнародного бізнесу. основні форми міжнародної підприємницької діяльності.
- Бизнес-планирование - Бюджетна система України - Бюджетная система России - ВЭД Р. Беларусь - ВЭД России - Государственное регулирование экономики в зарубежных странах - Государственное регулирование экономики в России - Державне регулювання економіки в Україні - ЗЕД України - Инвестиции - Инновации - Институциональная экономика - Информационные технологии в экономике - История экономики - Контроль и ревизия - Лизинг - Логистика - Макроэкономика - Микроэкономика - Мировая экономика - Муніципальне та державне управління в Україні - Налоги РФ - Общие вопросы экономики - Организация производства - Отраслевая экономика - Оценочная деятельность - Податки України - Политэкономия - Теория и история экономических учений - Философия экономики - Ценообразование - Экономика предприятия - Экономика природопользования - Экономика труда -