Правова пропаганда у трудовому колективі.

В умовах становлення України як правової держави, великого значення набуває чітке виконання правових норм в усіх ланках і сферах суспільного виробництва. Організація і оплата праці, порядок господарських відносин, використання фондів заохочення та інші аспекти на виробництві регламентуються Нормативними актами, які повинен знати кожний працівник і суворо дотримуватись їх норм і положень, що є необхідною умовою успішного функціонування господарського механізму.
Тому широка пропаганда правових норм, вміння використовувати юридичні засоби не тільки у сфері виробництва, айв усіх сферах життєдіяльності має важливе значення. Тому беручи участь у роботі з пропаганди і роз'яснення у трудовому колективі законодавства, юридична служба разом з іншими службами і підрозділами повинна організовувати лекції, семінари та бесіди. Юридична служба повинна використовувати таку ефективну форму роботи як організація нарад інструктивного характеру з питань господарської діяльності (наприклад, з організації контролю за виконанням договорів, дотримання законодавства про працю тощо). Особливо результативними є індивідуальні консультації працівників. Юрисконсульт повинен також відвідувати служби та структурні підрозділи і давати кваліфіковані відповіді на запитання правового характеру. За такої організації правової пропаганди на підприємстві значно зменшиться кількість порушень трудової договірної і виробничої дисципліни, набагато підвищиться ефективність праці працівників, вдосконалиться управління виробництвом і економікою загалом. 58.
<< | >>
Источник: Шпаргалки.com. Правова робота в організаціях і установах. 2016
Вы также можете найти интересующую информацию в научном поисковике Otvety.Online. Воспользуйтесь формой поиска:

Еще по теме Правова пропаганда у трудовому колективі.:

 1. 5. Методи формування в трудовому колективі атмосфери взаємодії та взаємодопомоги.
 2. 3. Методи підтримання в трудовому колективі дисципліни: трудової, виконавчої, технологічної.
 3. Трудовое законодательство и иные нормативные правовые акты, содержащие нормы трудового права.
 4. Основные нормативно- правовые акты, регулирующие трудовые отношения. Субъекты трудового права. Правоспособность и дееспособность.
 5. 6. Понятие и классификация субъектов трудового права. Правовой статус субъекта ТП. Трудовая прво- и дееспособность.
 6. ОБЩАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА ОТРАСЛИ ТРУДОВОГО ПРАВА § 1. ПОНЯТИЕ И ПРЕДМЕТ ТРУДОВОГО ПРАВА. ОСОБЕННОСТИ МЕТОДОВ ПРАВОВОГО РЕГУЛИРОВАНИЯ
 7. Понятие и виды трудового коллектива, его правовой статус. Полномочия трудового коллектива.
 8. Пропаганда
 9. 45.Пропаганда і її значення
 10. Формування особистості дитини у класному колективі
 11. Инструмент пропаганды