1. Вплив ергономічності офісного обладнання на якість та ефективність роботи управлінського персоналу.

Ергономіка, яка вивчає антропометричні дані та функціональні можливості й особливості людини в трудових процесах, дозволяє розробляти рекомендації по забезпеченню працівників найбільш сприятливими умовами праці, що, до речі, враховується при створенні та модернізації знарядь праці (меблів, засобів оргтехніки, інструментів та обладнання), при плануванні та обладнанні робочих місць.

Робоче місце співробітника повинне бути ергономічним, максимально зручним у використанні. На ергономічному робочому місці все в буквальному значенні під рукою. Крім ергономіки на працездатність, фізичний і емоційний стан впливають планування, оформлення, колір, освітлення, матеріали та акустика в приміщенні.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

<< | >>
Источник: Шпаргалка - «Організація праці менеджера». 2017
Вы также можете найти интересующую информацию в научном поисковике Otvety.Online. Воспользуйтесь формой поиска:

Еще по теме 1. Вплив ергономічності офісного обладнання на якість та ефективність роботи управлінського персоналу.:

 1. 5. Вплив ергономічності офісного обладнання на якість та ефективність роботи управлінського персоналу.
 2. 1. Суть, значення і вплив режиму праці та відпочинку на ефективність роботи управлінського персоналу.
 3. 5. Зміст, значення і вплив обґрунтованості «Положення про оплату праці» на ефективність роботи управлінського персоналу.
 4. 14. Поняття організаційної культури та її вплив на ефективність роботи персоналу
 5. 2. Вплив темпераменту та стилю керівництва менеджера на якість і ефективність його праці.
 6. 2. Критерії ув'язки оплати праці менеджера з якістю і ефективністю його роботи та рівнем рентабельності і фінансової стабільності підприємства.
 7. 3. Фактори, які впливають на успішність роботи управлінського персоналу з документами.
 8. 5. Характеристика впливу виробничого середовища та умов праці на розумову і фізичну працездатність управлінського персоналу.
 9. 1. Характеристика впливу виробничого середовища та умов праці на розумову і фізичну працездатність управлінського персоналу.
 10. 5. Основні напрямки НОП та визначальні фактори підвищення продуктивності роботи управлінського персоналу.
 11. 1. Основні напрямки НОП та визначальні фактори підвищення продуктивності роботи управлінського персоналу.
 12. 5. Характеристика впливу інтер'єру, дизайну, оформлення приміщення та робочих місць на продуктивність праці управлінського персоналу.
 13. 1. Характеристика впливу інтер'єру, дизайну, оформлення приміщення та робочих місць на продуктивність праці управлінського персоналу.
- Антикризисное управление - Государственное и муниципальное управление в Р. Беларусь - Государственное и муниципальное управление в России - Державне і муніципальне управління в Україні - Информационные технологии в менеджменте - Исследование систем управления - История менеджмента - Контроллинг - Корпоративная социальная ответственность - Корпоративное управление - Международный менеджмент - Менеджмент организаций - Менеджмент-консалтинг - Моделирование бизнес-процессов - Организационное поведение - Организация труда менеджера - Основы менеджмента - Производственный менеджмент - Реинжиниринг бизнес-процессов - Риск-менеджмент - Сбалансированная система показателей - Сравнительный менеджмент - Стратегическое управление - Теория государственного управления - Теория организации - Управление знаниями - Управление изменениями - Управление качеством - Управление конкурентоспособностью - Управление персоналом - Управление проектами - Управленческие решения - Философия управления - Этика и культура управления -